Serdecznie dziękujemy Klubom Nottingham Forest oraz Newcastle

United, za podarowanie w celu charytatywnym swoich koszulek meczowych z autografami.

Podczas trwania całego turnieju była prowadzona zbiórka na  leczenie Adasia Dobrowolskiego . Wśród wszystkich, którzy wspomogli chłopca w leczeniu w formie cegiełki rozlosowano koszulkę reprezentacji Polski - Michała Pazdana wraz z autografami kadrowiczów oraz piłki z autografami .

Widząc duże serce ludzi dobrej woli oraz chęć pomocy choremu chłopcu , Adasiowi Dobrowolskiemu, Krzysztof Mączyński postanowił wesprzeć akcje dodatkowymi koszulkami i wejściówkami na mecze reprezentacji Polski !!!

Osoby które licytowały do ostatnich sekund koszulkę wraz zaproszeniem na mecz Polska - Litwa na stadionie narodowym zostały już poinformowane o tym , że zwycięzców będzie więcej !!

Pragniemy bardzo mocno podziękować Krzyśkowi za jego inicjatywę oraz chęć pomocy drugiej osobie . Po raz kolejny niezmiernie zaangażował się w pomoc potrzebującej osobie podczas trwającego trzy dni charytatywnego turnieju Salt Mine Cup 2018 w Wieliczce .

Jeszcze raz BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

LICYTACJE

 FOTOGALERIA 

FOTOGALERIA

 WYNIKI 

WYNIKI

 1  MIEJSCE 

 NEWCASTLE UNITED 

 2  MIEJSCE 

 WISŁA KRAKÓW 

 

 

 3  MIEJSCE 

 POLONIA WARSZAWA 

 

 

 KRÓL STRZELCÓW 

 KYRON THOMAS

(NOTTINGHAM FOREST) 

 

 

 

 NAJLEPSZY BRAMKARZ 

  OSKAR WITEK (Wisła Kraków) 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

 

 

1. NEWCASTLE UNITED

2. WISŁA KRAKÓW

3. POLONIA WARSZAWA

4. LOKOMOTIV KIJÓW

5. NOTTINGHAM FOREST

6. KARPATY KROSNO

7. LEGIA WARSZAWA

8. GÓRNIK WIELICZKA

▲▲▲ kliknij by zobaczyć więcej ▲▲▲

OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU

GRATULACJE

TRIUMFATOR

NEWCASTLE UNITED

0

2

2

2

rzuty karne

0-2

Anderson

Wydra

Thomas

Buksa

Reed

1

3

Nosyk

NEWCASTLE

WISŁA

Krawczyk

Koterwas

Grzeszak

LOKOMOTIV

POLONIA

2

3

0

0

rzuty karne

3-2

KARPATY

NOTTINGHAM

2

0

Kwiatkowski

Olszewski

LEGIA

GÓRNIK

1

2

LOKOMOTIV

WISŁA

Kozishkurt

Nocoń

Chmiel

0

4

POLONIA

NEWCASTLE

4-0

Ndiweni

Harrison

De Boue

Ndiweni

1

0

GÓRNIK

KARPATY

Głód

2

0

1

3

2

2

NOTTINGHAM

LEGIA

rzuty karne

3-1

Mikulenas

Majewski

Darlington

2-2

Back

0

0

KARPATY

WISŁA

rzuty karne

0-2

KARPATY

3

0

GÓRNIK

LOKOMOTIV

Mamesliev

Tovstenko

Zavaliei

1

0

POLONIA

LEGIA

Kozłowski

NOTTINGHAM

NEWCASTLE

0

4

Harrison

Harrison

Reed

Reed

LOKOMOTIV

GÓRNIK

WISŁA

KARPATY

POLONIA

LEGIA

NOTTINGHAM

NEWCASTLE

Wydra

LEGIA

WISŁA

LOKOMOTIV

NEWCASTLE

Tsyrkovniuk

J. White

Dziadosz

Thomas

GÓRNIK

KARPATY

POLONIA

NOTTINGHAM

Jarosz

Słabosz

Maciołek

Jawień

0

0

WISŁA

WISŁA

3-4

1-2

4-6

7-3

2-4

1-2

2-2

3-0

4

2

3

7

2

2

4

7

3

3

3

3

3

3

3

2

GÓRNIK

KARPATY

POLONIA

NOTTINGHAM

NEWCASTLE

 

LOKOMOTIV

 

LEGIA

 

WISŁA

Harrison

Olszewski

Dąbrowski

Sobolewski

Thomas

Thomas

Stawiarz

Kapela

Darlington

Thomas

Back

Buksa

A R C H I W U M

  1. pl
  2. en
Fundacja mali mistrzowie logo

Wydra

12-11

12

GÓRNIK

harmonogram

czasowy

godz. 16:00

2-2

FINAŁ

godz. 15:00

3-1

mecz o III miejsce

godz. 14:00

0-0

mecz o V miejsce

godz. 13:00

2-0

mecz o VII miejsce

zwycięzca

zwycięzca

godz. 12:00

godz. 11:00

2-1

LOKOMOTIV

WISŁA

POLONIA

NEWCASTLE

przegrany

przegrany

godz. 10:00

godz. 9:00

1-0

GÓRNIK

LEGIA

NOTTINGHAM

NIEDZIELA 27.05.2018r.

drabinka rozgrywek

godz. 17:30

godz. 19:00

0-3

0-0

 15:30 - 19:30  PUCHAR FUNDACJI MALI MISTRZOWIE

 14:45     OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU

SOBOTA 26.05.2018r.

DRUŻYNA                             M           PUNKTY     BRAMKI

DRUŻYNA                               M        PUNKTY     BRAMKI

godz. 16:30

godz. 12:45

0-1

4-0

grupa A

grupa A

godz. 11:30

godz. 10:30

1-0

LEGIA

WISŁA

1-1

LOKOMOTIV

NEWCASTLE

grupa B

grupa B

godz. 9:30

godz. 8:30

1-1

KARPATY

NOTTINGHAM

3-1

POLONIA

GÓRNIK

grupa B

grupa B

grupa A

grupa A

grupa A

grupa B

grupa B

grupa A

SOBOTA 26.05.2018r.

PIĄTEK 25.05.2018r.

godz. 17:00

godz. 19:00

godz. 18:00

godz. 16:00

godz. 14:00

godz. 15:00

godz. 13:00

0-0

WISŁA

LOKOMOTIV

1-1

NEWCASTLE

LEGIA

godz. 12:00

3-2

POLONIA

NOTTINGHAM

0-0

KARPATY

GÓRNIK

1-0

LOKOMOTIV

LEGIA

1-0

KARPATY

POLONIA

3-0

GÓRNIK

NOTTINGHAM

0-2

WISŁA

NEWCASTLE

KARPATY KROSNO

GÓRNIK WIELICZKA

POLONIA WARSZAWA

NOTTINGHAM FOREST

LOKOMOTIV KIJÓW

LEGIA WARSZAWA

WISŁA KRAKÓW

NEWCASTLE UNITED

◄  DOWNLOAD

POBIERZ  ►

finał
tabele grupowe

salt mmine cup 2018

Fundacja mali mistrzowie logo

jesteśmy na:

/fundacjamalimistrzowie
biuro.malimistrzowie
@FMalimistrzowie

NASI PARTNERZY

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Plan Premium

Ty też bez problemu stworzysz stronę dla siebie. Zacznij już dzisiaj.